Якісне світло для вашого успіху
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб: 10:00–18:00

0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Штативи для ламп

Професійні штативи для ламп

Пропонуємо надійні студійні штативи для ламп за доступними цінами в Україні. На сторінках товарів ви знайдете оригінальні фотографії, докладний опис та повний перелік характеристик, що допомагають вибрати штатив для лампи. Наш асортимент включає популярне обладнання з вичерпними відеооглядами, де демонструється, як використовувати стійки для світла під час відеозйомки. Усе обладнання постачається з офіційною гарантією від виробника, і на деякі позиції діють акційні знижки.

Стійка для світла призначена для розташування та фіксації освітлювального приладу під час фотозйомки. Вибір матеріалу впливає на надійність та вартість штативу. Стійки мають форму триноги та можуть обертатися на 360 градусів. Деякі моделі настільного типу, мають фіксатор до столу. Штатив з лампою встановлюється перед об'єктом зйомки на необхідній висоті та відстані. Щоб зафіксувати телефон знадобиться тримач до телефона з гнучкою ніжкою, який можна придбати в цьому каталозі за ціною від 290 гривень.

Однак, якщо вам потрібен штатив для більш розширених студійних завдань, ціни починаються від 740 гривень. За допомогою студійних штативів від Lumerty, ви зможете досягти мобільності у вашій фотозйомці, оточіть себе професійним обладнанням, яке вирішує завдання і відповідає бюджету.

В нашому магазині можна купити штатив для лампи в Києві та перелік потрібних аксесуарів для фіксації освітлювальних пристроїв під час роботи фотографа.

Ми забезпечимо вас передовим обладнанням, замовляйте з доставкою в Києві, Україні.

Вгору